دکتر نازایی در شریعتی

03 آذر 1399

دکتر نازایی در شریعتی چه ویژگی هایی دارد؟ واقعا در زندگی امروزی در بسیاری از خانواده ها آرامش و امنیتی احساس می شود، آیا تا به الان برای شما این سوال پیش آمده است که این آرامش و آسایش در خانواده ها از کدام منبع برای همه ی ما پیش می آید؟

متخصص زنان در شریعتی پزشکی هست که در سلامت زنان با تمرکز بر روی دستگاه تولید مثل تخصص دارد. دکتر خوب نازایی در شریعتی با طیف وسیعی از مسائل، از جمله زنان و زایمان، بارداری و زایمان، قاعدگی و باروری، عفونت های مقاربتی (STI)، اختلالات هورمونی و موارد دیگر سروکار دارد.

در کشور ایران و البته دیگر کشور ها، برخی از خانم ها برای مسائل عمومی بهداشت، ترجیح می دهند به جای پزشک خانواده، به یک کلینیک زنان مراجعه کنند. ممکن است متخصص زنان و زایمان بیمار را به متخصص دیگری ارجاع دهد.

یک متخصص زنان خوب در شریعتی واجد شرایط حداقل ۸ سال آموزش می بیند و باید توسط یک مرکز آزمون تأیید شود و توسط یک سازمان تخصصی مانند کالج  ها و دانشگاه های سراسری ثبت شود.

حقایق سریع درباره دکتر نازایی در شریعتی:

در اینجا نکات کلیدی در مورد متخصص زنان در شریعتی ذکر شده است. با ما همراه باشید … متخصص زنان و زایمان پزشکی می باشد که در سلامت اعضای زنانه تخصص دارد.
بسیاری از خانم ها از سنین نوجوانی به متخصص زنان خوب در شریعتی مراجعه می کنند و به حضور در کلینیک زنان جهت سلامت عمومی ادامه می دهند.
به خانم ها توصیه می شود که سالانه برای معاینه و چکاپ و هربار که علائمی باعث نگرانی آنها می شود، به پزشک زنان مراجعه کنند.

چه موقع به متخصص زنان در شریعتی مراجعه نماییم؟

مراجعه به متخصص زنان خوب در شریعتی برای غربالگری سالانه و هر زمان كه علائمی مانند درد لگن، وولو یا واژن و یا خونریزی غیر طبیعی از رحم باعث نگرانی زن شود توصیه میگردد.

شرایطی که معمولاً توسط متخصص زنان و زایمان درمان می شود شامل موارد زیر است:

 • موارد مربوط به بارداری، باروری، قاعدگی و یائسگی
 • تنظیم خانواده، از جمله پیشگیری از بارداری، عقیم سازی و ختم بارداری
 • مشکلات مربوط به بافت های حمایتی لگن از جمله لیگامان ها و عضلات
 • STI (عفونت های آمیزشی)
 • سندرم تخمدان پلی کیستیک
 • بی اختیاری ادرار و مدفوع
 • شرایط خوش خیم دستگاه تناسلی، به عنوان مثال : کیست تخمدان، فیبروم، اختلالات پستان، زخم روده و واژن و سایر تغییرات غیر سرطانی
 • شرایطی مانند هایپرپلازی آندومتر و دیسپلازی دهانه رحم
 • سرطان های دستگاه تناسلی و سینه ها و تومورهای مرتبط با بارداری
 • ناهنجاری های مادرزادی دستگاه تولید مثل زنان
 • مراقبت های اضطراری مربوط به زنان و زایمان
 • آندومتریوز، بیماری مزمنی که روی دستگاه تولید مثل اثر می گذارد
 • بیماری های التهابی لگن، از جمله آبسه ها
 • تمایلات جنسی، از جمله موارد بهداشتی مربوط به روابط همجنس و دوجنسگرا
 • اختلال عملکرد جنسی
 • و …

آیا شما هم از مشکل ناباروری رنج می برید؟ احتمال می دهیدکه شما هم دچار مشکل ناباروری باشید؟ به شما پیشنهاد میکنم قبل از مراجعه به بهترین دکتر نازایی در شریعتی مقاله ناباروری را مطالعه نمایید … !

متخصص زنان خوب در شریعتی کیست؟

متخصص زنان خوب در شریعتی در مسائل سلامت زنان تخصص دارد. یک متخصص زنان در شریعتی بیماری های دستگاه تولید مثل زنان که ممکنه در زنان به وجود بیاید را درمان می کند. مامایی یا متخصص نازایی در شریعتی یک نوع از تخصص زنان است که در زمینه بارداری و زایمان تخصص دارد.
برای متخصص زنان و زایمان شدن، باید شخص ۴ سال به عنوان پزشک آموزش ببیند، سپس ۴ سال دیگر در زمینه زنان و زایمان تخصص داشته باشد. گذراندن یک دوره بیشتر، آن ها را قادر به تأیید و ثبت نام می کند.

وظایف متخصص نازایی خوب در شریعتی چیست؟

اصلی ترین وظیفه متخصص زنان در شریعتی اغلب مراقبت از زنان در دوره بارداری و زایمان و پس از زایمان می باشد، همچنین از دیگر وظایف متخصص نازایی خوب در شریعتی می توان به تشخیص و تجویز داروهای پیشگیری از بارداری و تشخیص و درمان مواردی دیگر از قبیل سردرد، کمردرد، تغییر خلق و خو و آکنه و غیره اشاره کرد.

در چه سنی می توانم متخصص زنان را ببینم؟

متخصص زنان می توانند در هر سنی یک دختر یا زن را معالجه کنند. ACOG توصیه می کند از سن ۱۳ تا ۱۵ سالگی می توانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید. برقراری رابطه با پزشک، یک دختر یا زن را قادر می سازد راحت تر سؤالاتی در مورد قاعدگی، تمایلات جنسی و غیره را مطرح کنند و در صورت بروز مشکلاتی در آینده رابطه برقرار شود.
همچنین به پزشک این فرصت را می دهد تا در مورد مسائل مهم سلامتی و سبک زندگی، رفاه عمومی زن در دوره طولانی او را هدایت و مشاوره کند.

بهترین دکتر نازایی در شریعتی
دکتر نازایی در شریعتی
دکتر نازایی خوب در شریعتی
دکتر خوب نازایی در شریعتی
متخصص نازایی در شریعتی
متخصص نازایی خوب در شریعتی
متخصص زنان در شریعتی
متخصص زنان خوب در شریعتی