دکتر زنان خوب در غرب تهران

05 آذر 1399

دکتر زنان خوب در غرب تهران
دکتر زنان خوب در غرب تهران

دکتر زنان خوب در غرب تهران معمولا به شما پیشنهاد می کند زایمان را به روش طبیعی انجام دهید. از قدیم این نوع زایمان معمول بوده و بهترین نوع روش زایمان است. اما روش دیگری نیز وجود دارد که به سزارین مشهور است و یک عمل جراحی بزرگ است که توسط بهترین متخصصان زنان و یک دکتر خوب در غرب تهران انجام می گیرد.

جراحی سزارین

یک بخش سزارین (بخش C) جراحی مادر برای تحویل نوزاد است. کودک از طریق شکم مادر خارج می شود. عمل جراحی سزارین معمولا با برنامه ریزی انجام نمی شود مگر اینکه در حین حاملگی یا روزی که کودک بدنیا می آید مشکلات غیرمنتظره ای برای مادر ایجاد شود و تحت عمل سزارین قرار بگیرد.

یک دکتر زنان خوب در غرب تهران می تواند مشکلات مربوط به ناباروری در زنان و ناباروری در مردان را به خوبی تشخیص می دهد و به شما کمک میکند بارداری ایمن داشته باشید. به این ترتیب باعث شود با تشخیص به موقع کودک شما را با سلامتی بدنیا آورد.

مشکلات بهداشتی در مادر

  • مادر فرزند اول را با عمل سزارین بدنیا آورده است
  • اندازه یا موقعیت کودک
  • سلامت نوزاد در خطر است
  • مادر دچار بیماری خاصی است

جراحی برای مادر و نوزاد کاملا امن است. با این حال، این جراحی بزرگ است و خطرات زیادی دارد. همچنین طول می کشد تا بخشی از شکم که برش داده شده بهبود پیدا کند و یا قسمت واژن بهبود یابد. این موضوع می تواند خطر ابتلا به مشکلات حاملگی های آینده را افزایش دهد. بعضی از زنان ممکن است مشکلاتی برای زایمان مجدد در واژن داشته باشند.

با این حال، بسیاری از زنان قادر به تولد واژینال پس از سزارین (VBAC) هستند. شما می توانید برای جراحی سزارین و یا برای اینکه به شکل طبیعی فرزند خود را بدنیا بیاورید با یک دکتر زنان در غرب تهران مشورت کنید و به توصیه های بهداشتی و درمانی این دکتر گوش دهید تا بتوانید زایمان راحت و مناسبی داشته باشید.

عمل سزارین

در یک سزارین، برش (برش) در پوست و رحم در قسمت پایین شکم مادر ساخته می شود. برش در پوست ممکن است عمودی (طولی) یا عرضی (افقی) باشد، و برش در رحم ممکن است عمودی یا عرضی باشد. یک برش عرضی در سراسر ناحیه تناسلی گسترده می شود، در حالی که، یک برش عمودی از ناف به ناحیه تناسلی گسترش می یابد.

یک برش عرضی در رحم بکار گرفته می شود اغلب، به همین دلیل به خوبی بهبود می یابد و خونریزی کمتری وجود دارد. برش های عرضی رحم همچنین باعث افزایش احتمال تولد در حاملگی آینده می شود. با این حال، نوع برش بستگی به شرایط مادر و جنین دارد.

سخن پایانی دکتر زنان خوب در غرب تهران

شما می توانید در هر زمانی که به یک دکتر زنان خوب در غرب تهران مراجعه کنید تا از ابتدا حاملگی تا زمانی که می خواهید فرزند خود را بدنیا بیاورید تحت نظر دکتر زنان خوب در غرب تهران و یا هر منطقه دیگری باشید. دکتر زنان با مراقبت ها و چکاب های بخصوص خود برای شما بهترین ها را تشخیص می دهد و توصیه های لازم را انجام خواهد داد. با کلینیک نی نی کام در تماس باشید