دکتر زنان خوب در شرق تهران

22 دی 1399

یک دکتر زنان خوب در شرق تهران و شاید تمامی مناطق ایران باید بورد تخصصی زنان و زایمان داشته و بسیاری از دکتر های زنان دارای گواهینامه های معتبری هستند که برخی کارها همانند جراحی های لاپاروسکوپی و ترمیمی و زیبایی زنان را انجام می دهند. شما می توانید به کلینیک نی نی کام و سامانه مشاوره آنلاین مامایی نی نی کام به عنوان یک دکتر زنان خوب در شرق تهران مراجعه کرده و در این باره که چگونه عمل زیبایی صورت می گیرد هرگونه سوالی دارید را بپرسید. یکی از بیماریهایی که دکتر زنان باید تشخیص دهد بی اختیاری در ادرار برای زنان و مردان است که یک دکتر خوب زنان می تواند با تشخیص درست این بیماری را درمان کند.

یکی از خدمات دکتر زنان خوب در شرق تهران :

بی اختیاری ادراری در مردان و زنان که معمولا باعث مشکلات زیادی برای آنها می شود. شاید شما با این نوع بیماری آشنایی زیادی نداشته باشید در این مقاله به شما کمک می شود با مراجعه به یک دکتر زنان خوب در شرق تهران نسبت به این مسائل آگاه شوید. بی اختیاری ادراری در اصل یک مشکل بهداشتی است که بر روی مسئله اجتماعی افراد نیز موثر است زیرا به صورت مکرر و با میزان زیادی این اتفاق رخ می دهد. باید اینگونه بیان کرد که با افزایش سن این نوع بی اختیاری نیز در برخی افراد رخ می دهد که تا حدود زیادی قابل درمان است.

چند نوع بی اختیاری ادراری وجود دارد:

دو نوع بی اختیاری وجود دارد = حاد و مزمن

– بی‌اختیاری ادراری به صورت حاد:

دلیریوم، واژینیت یا اورتریت آتروفیک، اختلالات نرولوژیک (مثل کمپرسیون نخاع و سندرم دم اسب)، دیابت قندی و بی‌مزه، کم شدن حرکت، عفونت (UTI)، اختلالات روانی مثل افسردگی و متراکم شدن مدفوع نیز سبب این نوع بی اختیاری خواهد شد.

بی‌اختیاری مزمن ادراری که خود شامل موارد زیر می باشد.

  •  بی‌اختیاری اورژانسی (urge): هیپررفلکسی یا ناپایداری دترسور با بی‌اختیاری اورژانسی ناگهانی مشخص می‌شود.
  •  بی‌اختیاری همراه با  استرس: عضلات لگن ضعیف می شوند.افزایش سن یکی از دلایل آن است و یا آسیب هایی که به کردن مثانه وارد می شود.
  •  بی‌اختیاری ناشی از سرریز شدن (overflow):  وقتی خروجی مثانه منقبض می شود (مثلاً به علت بزرگی پروستات) و یا دترسور با کاهش انتقباض روبرو می شود سبب می شود مثانه به شکل آنی پر شده و بی اختیاری صورت گیرد.

سخن پایانی

یک دکتر زنان خوب در شرق تهران کارهای تخصصی مربوط به درمان ناباروری (Infertility) زنان را به بهترین نحو انجام می دهد. بی اختیاری ادراری و نحوه درمان آن یکی از کارهایی است که یک متخصص زنان انجام می دهد. درمان سریع و به موقع برای افرادی که تخمدان های ضعیف یا دارای کیست یکی دیگر از مواردی است که یک متخصص زنان انجام می دهد.

هم چنین انجام تست های پاپ اسمیر برای زنان در هر ۶ ماه یکبار برای تشخیص اینکه رحم فرد در شرایط سالمی به سر می برد. شما می توانید برای نازایی و درمان ناباروری در مردان و هم چنین اختلالات پریودی در هر ماه به یک متخصص زنان خوب در شرق تهران مراجعه کنید. یک متخصص زنان به عنوان یک مشاور نیز عمل می کند. مشورت های متخصص زنان را همیشه جدی بگیرید و در درمان به موقع بیماری خود تاخیر نیندازید.