بهترین فوق تخصص نازایی در تهران

18 آبان 1399

برای پیدا کردن بهترین فوق تخصص نازایی در تهران باید با معیارها و قابلیت هایی که آن فرد دارد، او را مدنظر قرار بگیریم. نی نی کام یکی از بهترین مراکز فوق تخصص های نازایی در تهران می باشد که از سال 1385 در حال فعالیت می باشد و تخصص ویژه ای در درمان نازایی داشته که از سال 2015 تا 2017 در تمامی کنگر های بین المللی مطرح بوده و تا الان نیز از متد های گفته شده در مقاله های ارائه شده ایشان در مورد های نازایی و درمان آن ها استفاده می شود .

بالای 70 درصد موفق بوده آن 30 درصد باقی مانده بیشتر بعلت مشکلات ارثی و ژنتیکی و آسیب شدید و غیرقابل برگشت تخمدان ها، رحم یا اسپرم است که با روش های جایگزین امکان رفع آنها وجود دارد.

مرکز بهترین فوق تخصص نازایی در تهران

عللی که باعث شده است تا یک مرکز به بهترین مراکز درمان نازایی تبدیل شود، تجربه، توان و به روز بودن علم پزشکان مجموعه می باشد. پزشکان این مجموعه با جدیدترین روش های روز دنیا و با بیش از 10 سال سابقه درمان نازایی و پژوش هایی مختلف در درمان ناباروری جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین فوق تخصص های نازایی در تهران ثابت کرده اند.

متخصص زنان و زایمان کیست ؟

یک متخصص زنان و زایمان کسی است که به صورت عملی و تئوری تمام دوره های مربوط به بیماری ها و جراحیهای زنان و زایمان را آموزش دیده و سپس فارغ التحصیل می شود. این پزشکان در امتحان بورد کشوری شرکت می کنند.

کسانی که دارای مدرک بورد تخصصی هستند در صورت تمایل می توانند ادامه ی تحصیل دهند و مدرک فلوشیپ ناباروری بگیرند. پزشکان این مجموعه پس از اخذ مدرک تخصص، جزو 5 نفر برتر رتبه ی بورد کشوری بوده اند و به علت علاقه به علم نازایی و بیماری های اندوکرین، در رشته ی فلوشیپ نازایی ادامه ی تحصیل داده اند.

راه حل مشکل شما پیش ما است کافی است با ما تماس بگیرید.

بهترین فوق تخصص زنان در تهران را پیدا کنید

حتما شما در شهر تهران می توانید بهترین فوق تخصص ناباروری در تهران را پیدا کنید. یک فوق تخصص زنان خوب دارای شرایط و ویژگی ها و عملکردهای مطلوبی نسبت به بیماران خود دارد.

اولین کاری که برای افراد بسیار مهم است این است که بهترین فوق تخصص زنان در تهران باید بهترین نوع تشخیص بیماری های زنان را ارائه دهد. بنابراین تجربیاتی که یک فوق تخصص زنان دارد بسیار مهم است.

شرایط کار یک متخصص معمولا مشخص است و یک فوق تخصص ناباروری در زنان حتما دارای بورد تخصصی است. در این مقاله یکی از کارهای مهمی که بهترین فوق تخصص مامایی در تهران به طور معمول انجام می دهد برای شما شرح داده خواهد شد.

مشکلات باروری و موانع پیش رو …

باروری یکی از مسائلی است که معمولا زنان درگیر آن هستند. اینکه یک زن از لحاظ هورمونی و سیستم تولید مثل سالم باشد بسیار مهم است. گاهی فردی که نازا است بر اساس عواملی است که یک فوق تخصص به راحتی با توجه به علائم مربوطه این موارد را تشخیص می دهد اما ممکن است که حتی ناباروری دارای علائم ناشناخته و اصلا دلیل مشخصی نداشته باشد.
ولی امروزه با توجه به پیشرفت زیاد علم ناباروری بسیاری از مشکلات مربوطه حل شده اند.

یکی از عوامل ناباروری افزایش سن است:

سن عاملی است که در ناباروری بسیار اهمیت دارد. تخمک ها در سنین بالا ضعیف می شوند و باعث می شوند عملکرد مناسبی رخ ندهد. باید به این مطلب توجه داشت که اسپرم در مردان همیشه تولید و بنابراین سن ناباروری در مردان وجود ندارد، بنابراین افزایش سن در زنان باعث اختلالات نازایی خواهد شد.

مردان و مشکلات اسپرمی

تعداد اسپرم در مردان نیز اهمیت دارد شما هنگامی که به بهترین فوق تخصص زنان و زایمان تهران مراجعه می کنید، برای نازایی حتما آزمایشاتی مربوط به تولید مثل و تعداد اسپرم و تخمک زایی را برای شما لحاظ خواهد کرد.

اگر فرد دارای اسپرم با تعداد کم باشد باعث می شود دچار مشکلات ناباروری در مردان شود. زیرا اسپرم ها نمی توانند تخمک ها را بارور کنن بنابراین مشکلات شروع خواهد شد.

مشکلات تخمک گذاری در زنان

این نوع مشکلات کاملا به صورت عمومی باعث نازایی می شوند. بهتر است بدانید که تخمک ها باعث تعادل هورمون ها در زنان می شوند بنابراین مشکلات هورمونی نیز باعث نازایی خواهند شد. حتی گاهی هورمون ها از آزادسازی تخمک ها توسط تخمدان ها جلوگیری کنند.

مشکلات لقاح در زنان و مردان چگونه است؟

مشکلاتی نیز بر سر راه لقاح وجود دارد به این صورت که دستگاه تناسلی در هر دو مرد و زن از لقاح جلوگیری می کند. ممکن است به طور مثال اسپرم در درون رحم نتواند به سرعت وارد شده و شنا کند تا به تخمک برسد و لقاح انجام گیرد.

شما می توانید برای مشکلات ناباروری خود به نی نی کام بهترین فوق تخصص زنان در تهران مراجعه کنید و در این باره مشورت کرده و قطعا به شما کمک می شود تا سلامتی خود را بدست آورده و مشکل نازایی شما به طور قطع حل خواهد شد.